Wyniki

Broken Ball vol.13
_____

SOBOTA – 17.06.2017
GRUPY – „A” i „B” I „C” I „D”

09.00 – My tylko po koszulki – Iława – Elbongo – Gdańsk, Elbląg 12-32
09.30 – Dziś na spokojnie – Kwidzyn, Olsztynek, Rybnik – Gringos Basket – Toruń 20-26
10.00 – Terror Squad – Poznań – Banda Łysego – Olsztyn 34-14
10.30 – Grozisz mi ?!?! – Trójmiasto – …………………………… 0-0
11.00 – My tylko po koszulki – Iława – No to sruu – Iława, Elbląg, Gdańsk 11-32
11.30 – Bracia B – Włocławek – Street Fame – Wielkopolska 18-26
12.00 – Czoko Geriatrowicz – Gdańsk, Poznań, Iława, Słupsk – Dobry, zły i brzydki- Chojnice 39-18
12.30 – Stelman Warriors – Pruszków, Skierniewice – Janusze Basketu – Grudziądz 32-10
13.00 – My tylko po koszulki – Iława – Toronto Bricks – Toruń .5-26
13.30 – Dziś na spokojnie – Kwidzyn, Olsztynek, Rybnik – Bracia B – Włocławek 41-29
14.00 – Terror Squad – Poznań – Czoko Geriatrowicz – Gdańsk, Poznań, Iława, Słupsk 4-24
14.30 – Grozisz mi ?!?! – Trójmiasto – Stelman Warriors – Pruszków, Skierniewice .9-29
15.00 – Elbongo – Gdańsk, Elbląg – No to sruu – Iława, Elbląg, Gdańsk 36-31
15.30 – Gringos Basket – Toruń – Street Fame – Wielkopolska 28-33
16.00 – Banda Łysego – Olsztyn – Dobry, zły i brzydki – Chojnice 28-24
16.30 – …………………………… – Janusze Basketu – Grudziądz 0-0
17.00 – Toronto Bricks – Toruń – No to sruu – Iława, Elbląg, Gdańsk 38-25
17.30 – Dziś na spokojnie – Kwidzyn, Olsztynek, Rybnik – Street Fame – Wielkopolska 30-22
18.00 – Terror Squad – Poznań – Dobry, zły i brzydki- Chojnice 36-27
18.30 – Grozisz mi ?!?! – Trójmiasto – Janusze Basketu – Grudziądz 27-33
19.00 – Elbongo – Gdańsk, Elbląg – Toronto Bricks – Toruń 48-35
19.30 – Gringos Basket – Toruń – Bracia B – Włocławek 38-12
20.00 – Banda Łysego – Olsztyn – Czoko Geriatrowicz – Gdańsk, Poznań, Iława, Słupsk 32-42
20.30 – …………………………… – Stelman Warriors – Pruszków, Skierniewice 0-0

 

NIEDZIELA – 24.06.2018
Ćwierćfinały
11.00 – 1 A – Elbongo – 2 B – Gringos Basket 22-24
11.30 – 1 B – Dziś na spokojnie – 2 A – Toronto Bricks 20-41
12.00 – 1 C – Czokogeriatrowicz – 2 D – Janusze Basketu 32-21
12.30 – 1 D – Stelman Warriors – 1 C – Terror Squad 34-39
13.00 – KONKURS WSADÓW

Półfinał
13.30 – GRINGOS BASKET – TORONTO BRICKS 40-37
14.00 – KONKURS MASTER OF BROKEN BALL
14.30 – TERROR SQUAD – CZOKOGERIATROWICZ 23-31
15.00 – KONKURS RZUTÓW ZA 3 PKT.

Finał
15.30 – Mecz o III miejsce
TORONTO BRICKS – TERROR SQUAD 27-33
16.00 – Mecz o I miejsce
CZOKOGERIATROWICZ – GRINGOS BASKET 22-36
16.30 – ZAKOŃCZENIE – WRĘCZENIE NAGRÓD

 

I MIEJSCE – GRINGOS BASKET
II MIEJSCE – CZOKOGERIATROWICZ
III MIEJSCE – TERROR SQUAD
IV MIEJSCE – TORONTO BRICKS

 

KONKURS WSADÓW – JAKUB „SĄSIAD” HEYER
KONKURS MASTER OF BB – TOMASZ WILCZEWSKI
KONKURS RZUTÓW ZA 3 PKT – MARCIN CHUDY (CZOKOGERIATROWICZ)
CIACHO TURNIEJU – PRZEMEK ZAMOJSKI (ELBONGO)
MVP – RADOSŁAW PLEBANEK (GRINGOS BASKET)