BB KONCERT – SARIUS – 25.06.2022

Rap to nieodłączny element Broken Ball’a

I to właśnie ten vibe, w każdy sobotni wieczór naszej imprezy, przejmuje stery iławskiego amfiteatru. W tym roku tradycji stanie się zadość, bo już 25 czerwca na jego deskach wybrzmi rap w najlepszym wydaniu dzięki obecności Sariusa.

Sarius to reprezentant Częstochowskiej sceny hip-hopowej. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Współpracował m.in. z O.ST.R., Hadesem, czy Emade. Jest właścicielem wytwórni muzycznej Antihype i sklepu internetowego o tej samej nazwie.

Przełomowym momentem był dla Niego piąty w dorobku album pod tytułem „ANTIHYPE” z 2017 roku, który został wydany w jego własnym labelu. Płyta w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskała bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017 oraz „pokrywając się platyną”. To samo wyróżnienie otrzymały również dwa kolejne albumy Artysty, czyli „Wszystko co złe” oraz „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”, a ostatni krążek artysty „ANTIHYPE 2″ pokrył się złotem.

Niezmiernie cieszymy się, że SARIUS dołączy do grona artystów, którzy rokrocznie w sposób szczególny uświetniają naszego Broken Ball’a!
Zapraszamy!
Przyjdź. Zobacz. Posłuchaj.

Koncert SARIUSA na XV BROKEN BALL:

  •  Kiedy: 25 czerwca 2022 r.
  • O której: *soon*
  • Gdzie: Amfiteatr im. Luisa Armstronga w Iławie
Więcej informacji o biletach i supporcie wkrótce!

Koncert organizujemy w kooperacji z Iławskie Centrum Kultury>>>

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1K7FWTj0e>>>